הנחות של תחילת הקיץ מתחילות עכשיו! פריט ראשון 20% הנחה, פריט שני והלאה 30%>>
Close
חיפוש
Filters

Summer Events

קיץ גדוש אירועים אצלנו!
סטיי טיונד:

______

אנחנו מגיעות לפופ אפ בחיפה וזה תמיד משמח אותנו! 
קולקציה חדשה בהנחות וגם עונות קודמות, נשמח לראותך.
גלריית אנא פורטה, הרצליה 16, חיפה
9-10/06  חמישי 10:00-20:00, שישי 09:00-14:00
לפרטים: רומי 0542277019

______

הרצאה מספר 2 בסדרת ההרצאות בשיתוף פרוטפוליו לייב של יובל סער עורך מגזין פורטפוליו בנושא מספרים סיפורים: עיצוב טוב הוא עיצוב עם סיפור טוב: מתי החליף הסיפור את הפונקציה בתרבות הצריכה, ומה הופך סיפור לסיפור טוב כשמדובר בספה, שולחן או גוף תאורה.

13.6 , שעה 20:30, חנות קום איל פו בנמל ת"א.עלות כרטיס ללקוחות קום איל פו 65 ש"ח בהצגת קוד קופון COM522 שתקפה גם להרצאה הבאה והאחרונה בסדרה. לפרטים ורכישה הקליקי כאן.

______

הסטודיו הזמני של רותי הלביץ כהן ב - comme il faut הוא מעבדת אמנות. בחלל שחלונותיו ניבטים לים היא מכינה תערוכה למרכז לאמנות עכשווית ברמלה. החלל דומה באופן מפתיע לחלל בו תציג. נוצרה הזדמנות נדירה לחשוב קונספטואלית וחזותית, לערוך ניסויים ובדיקות בתנאים אידיאליים. הלביץ כהן בוחנת יחסי סיפור וסוד, גובה וצורה, אור ושקיפות במערבולת רגשית. קוסמות ומכשפות, נשים גדולות, צער ותקוות, סיפור בהתהוות.

הסטודיו פתוח עד סוף יוני. הכניסה חופשית - בואו לראות את תהליך היצירה שלה והעבודות מתגבשות לנגד עיניינו!
טקסט מאת סמדר שפי אוצרת ראשית המרכז לאמנות עכשווית רמלה CACR

______

בקרוב! בקרוב מאוד! תפתח חנות הוינטג׳ שלנו בתוך חנות הדגל בנמל. זהו פרוייקט שאנחנו עומלות עליו כבר תקופה ארוכה והוא מרגש במיוחד - בחנות הוינטג׳ שלנו תוכלו לרכוש פיסים ופריטים יחודיים ביותר של קום איל פו משנים קודמות. בנוסף, מי שתביא פריט ישן של המותג תקבל 150 ש"ח לקניה של קולקציה חדשה לא כולל טישרטים. אז פשפשו בארון והביאו אלינו מציאות ישנות להחליפן בפיסים וינטג׳ על זמניים.

______

חוגגות את חודש הספר אצלנו בספריה בנמל ת"א - בכל קניה מהאתר תקבלו ספר בהפתעה מאתנו! וגם מוזמנות להגיע לשתות קפה מול הים אצלנו בספריה בחנות הנמל ולקחת ספר מתנה מאתנו...

______

מעצב האופנה אלישע אברג׳יל והעיתונאית והעורכת ליסה פרץ אצלנו בנמל ת"א

מפרגנות לאופנה מקומית ומזמינות אותך לשיחה עם אברג׳יל ופרץ על קולקציית הקפסולה לקיץ 2022 שהם עיצבו יחדיו. הקולקציה, המבוססת על בגדי ריזורט, מושפעת מהאקלים והנופים, הצבעים והגזרות, האריגים וההדפסים האופייניים למרחב הים תיכוני - מחופי קאפרי ועד הדיונות של אשדוד. בשיחה הם יספרו על העבודה המשותפת, יעמיקו בעניין ההשפעות ויחשפו פריטים מתוך הקולקציה.

יום חמישי, 16.6.22, שעה 20:00, חנות קום איל פו, נמל ת"א

\