דילוג לתוכן

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה

Vintage

חדש! חנות הוינטאג' הראשונה של COMME IL FAUT נפתחה

שמחות לבשר על פתיחת החנות COMME IL FAUT VINTAGE, חנות פנימית קטנה אותה הקמנו בתוך מתחם הדגל שלנו בנמל תל אביב. בחנות אנו מציעות פריטי אספנות של המותג מהעבר שאספנו מלקוחותינו ומהארכיון שלנו לטובת אופנה בת קיימא. כל הפריטים; שמלות, ג'קטים, חולצות מכופתרות, חצאיות ומכנסיים שהם יחידים במינם, התקבלו אצלנו בחנות וכעת שוב עומדים למכירה. כולן מרוויחות וכדור הארץ מאושר מתמיד!

יש לכן בארון פריט של Comme Il Faut שאתן כבר לא לובשות אבל נשבר לכן הלב רק מהמחשבה לזרוק אותו כי הוא פריט אספנות? זאת ההזדמנות שלנו להמעיט ברכישת של בגדי Fast Fashion ובעצם למחזר פריטי לבוש קיימים, ובשתי מילים - אופנה בת-קיימא.

אנחנו מזמינות אתכן לפשפש בארון ולהביא אלינו לחנויות פריטים מיוחדים של Comme Il Faut מהעבר. שמלות, ג'קטים, חולצות מכופתרות, חצאיות ומכנסיים שהם יחידים במינם יתקבלו אצלנו בחנות וחלקם שוב יעמדו למכירה. כל פריט שתביאי אלינו לחנות יזכה אותך בשובר לקנייה על סך 200 ₪ ובתקווה שמישהי אחרת תזכה להעניק לו חיים חדשים ואז תקבלי זיכוי נוסף על סך 30% נוספים מסכום המכירה.

מעבירות פיסים - מוינטג׳ לרי-סייל

פעם השתמשו במילה ״וינטג׳״ בעיקר כדי לתאר סגנון לבוש המשלב פריטים היסטוריים, לעיתים נדירים, שיש להם משמעות אופנתית ואישית. היום בעידן של פוסט משבר האקלים, הרעיון של וינטג׳ מקבל משמעויות נוספות, אפילו קריטיות. בז׳רגון המקצועי של עולם האופנה קוראים לזה re-sale . ומה ההבדל אתן שואלות? ובכן, עתידנו על פני כדור הארץ.

אז קבלו דוגמא קטנה, באנגליה נזרקים מידי שנה 350,000 טונות של בגדים משומשים בשווי של 140 מיליון פאונד. אבל כסף בצד - לאן הולכים כל הבגדים האלו? לזבל. הררי זבל. ויכולת ההתכלות שלהם היא מצומצמת ביותר. בארה״ב כמות הבגדים המשומשים שנזרקים לזבל מידי שנה הכפילה את עצמה בעשרים שנים האחרונות. אלו רק כמה מהנתונים המחרידים של הזיהום שמייצרת תעשיית האופנה ולכן בימינו, וינטג׳ לא רק ישמור לכן על הכיס וישדרג לכן את הסטייל - הוא גם ישמור על כדור הארץ. בגדי וינטג׳ לא דורשים בזבוז נוסף של משאבים ומים, מה גם שבגדים ששרדו בצורה טובה כמה שנים משמע שגם איכותם בהתאם..

קצת על מעבירות בכללי

התחלנו את פרויקט "מעבירות" בשנת 2008 בשיתוף עם עמותת "אישית". במסגרת הפרוייקט הוזמנו לקוחות החברה להחזיר בגדי יד שניה של החברה ולקבל תמורתם זיכוי לקניה חדשה. הבגדים הועברו לעמותת ״אישית״ המפעילה חנויות יד שניה. הכנסות המכירות הוקדשו לקורסים להעצמה וקידום אישי ומקצועי של נשים. מאז ועד היום פרוייקט ״מעבירות״ מתקיים מידי שנה ומסייע בהעברת פריטי לבוש או תמורתם למטרות שונות לקידום נשים בשיתוף פעולה עם עמותות שונות כגון מרכזי הסיוע לנפעות תקיפה מינית, סלעית- לנשים במעגל הזנות ועוד. בשנת 2013 החל פרויקט הקמת קואופרטיב עובדות הניקיון הראשון בישראל, הנועד לעזור לעובדות ניקיון לנתק את התלות בחברות קבלן המעסיקות אותן בתנאים לא הוגנים.

האותיות הקטנות

•ניתן להביא לחנות כל פריט עבר בייצור Comme Il Faut אך איננו מתחייבות מראש שכל אכן פריט יועמד למכירה. ההחלטה נתונה לשיקול דעת הצוות בלבד.
•כל פריט שיתקבל למכירה בפרוייקט יזכה אותך בשובר על סך 200 ₪. השובר ניתן למימוש על כל פריט מהקולקציה החדשה במחיר מלא או עד 20% הנחה, לא כולל טישירט וגרביים. מימוש שובר אחד על פריט אחד. 
•פריטים שיתקבלו אצלנו אך לא יועמדו למכירה יועברו למיחזור ושימוש חוזר.