דילוג לתוכן

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה

תירשמי לניוזלטר שלנו?

כדאי לך! יש מבצעים ממש שווים ואנחנו מבטיחות לא להפציץ במיילים.

Comme il Faut x Dan Zakhem

דן זקהיים ( 1994-1958 ) היה אמן רב תחומי פורץ דרך שהלך לעולמו בגיל 35 כתוצאה ממחלת האיידס. הוא זכה בפרס האמן הצעיר ב 1991- והשתתף בתערוכות רבות ביניהן במוזיאון ישראל ומוזיאון ת"א. זקהיים היה בין אמני הפרפורמנס הראשונים בארץ שעבודותיו היו בעלות אופי קווירי וחיברו בין גברי ונשי, פוריות והרס, שלמות וריקנות, גשמיות ורוחניות. דן זקהיים היה שותף להקמת COMME IL FAUT , עיצב את הלוגו של החברה והיה בן זוגה של קרול גודין ממייסדות המותג. הקולקציה היא מחווה לאסתטיקה שאפיינה את יצירתו ואישיותו.

 

CIF X Dan Zakhem

מדובר על שילוב עבודותיו של דני לכדי דפוס וכן יצירת פרינטים מקוריים בהשראת עבודותיו. שמות הדגמים בקולקציה הן בהשראת רוח תקופתו של דני ואף חלקם נושאים את שמות יצירותיו.

טי שירט DAN - דפוס טכניקת טרנספר של עבודתו של דני הנקראת LOTS OF LOST 1993 - מדובר באחת מעבודותיו הבולטות ביותר של זקהיים ומראה פורטרט אישי שלו בצילומו של אורן דר.

Shop Now

חולצת SOLDIAR - גם בעיצוב זה עשינו שימוש בדפוס בטכניקת טרנספר. פורטרט אישי של דני זקהיים הלבוש מדים, מתוך עבודת הפרפורמנס שלו NINGY THE GINGY 1989 בה הוא קרא : "אני דן זקהיים, אמן ציוני בארץ ישראל מדליק משואה זו לתפארת מדינת ישראל..." (כחלק מטקס הדלקת המשואות ביום העצמאות) בעבודה זו דן מעלה את השאלה הרלוונטית גם היום, מה מקומו של האמן "הציוני" המדליק משואה למדינתו, מצב המחייב אותו להתמודד אל מול מציאות פוליטית מקומית שאותה זקהיים מבקר.

חולצת WINGS - חולצה מכופתרת בגזרת אוברסייז, מדובר בפיתוח דפוס שחור לבן של מחלקת העיצוב של COMME IL FAUT בטכניקת הדפסת משי / רשת בהשראת עבודת הפרפורמנס של דני הנקראת IMPRESSIONS FROM ABOVE - A PHENOMENON אתה הופיע זקהיים בפסטיבל ישראל בירושלים ב- 1987 . במיצג 13 מלאכים יורדים אל ירושלים ומשאירים את חותמם מאחוריהם. פנייה ליופי ולפנטזיה במקום לפולחן רגיל ופנאטיות דתית.

חולצת ANGELES - חולצת סלאם המוכרת בדפוס חדש ובאיורים בהשראת האמן דני זקהיים, מדובר בפיתוח דפוס דיגיטלי, של מחלקת העיצוב של COMME IL FAU T בהשראת ,IMPRESSIONS FROM ABOVE - A PHENOMENON 1987 , מיצג המלאכים.